Momentka z přípravného zápasu Písek - Gap.

Hokejisté Písku vydřeli dva body venku. Teď nastoupí doma s Hradcem

• 0
Hokejisté Písku vydřeli dva body v utkání v Mostě. V 58. minutě snížil Polodna a v 59. minutě zařídil vyrovnávacím gólem Luňák prodloužení zápasu. V něm dal v poslední minutě gól Němeček na 3:4.

"Do zápasu jsme zase špatně vstoupili. Dostali jsme hloupé góly a museli jsme dotahovat," řekl trenér píseckého týmu Milan Stárek. "Od druhé třetiny už jsme hráli aktivněji, měli jsme dost šancí, ale nedaří se nám je proměňovat."

Dodal, že hosté jsou o to šťastnější, že se jim povedlo výsledek otočit. "Pravdou je, že se k nám přiklonilo i štěstí. Ale minimálně bod jsme si za tenhle výkon určitě zasloužili." Písek otočil zápas, ve kterém vedl Most 3:0.

"Samozřejmě jsme ohromně spokojení. Otočit takovým způsobem zápas z nula tři se nepodaří každý den. Smekám před tím, jak závěr zápasu naši hráči zvládli."

V pondělí hraje Písek doma od 18 hodin s Hradcem Králové. Bude to zápas už 16. kola. I. liga hodně spěchá. Východočeši patří dlouhodobě k lepším týmům I. ligy. Ještě po 6. kole byli letos na čele tabulky.

Jestliže má v někom hradecké mužstvo skutečně pevnou oporu, pak je to brankář Jakub Čech, který chytal i v Táboře a v Mountfieldu. Zatím si vede skvěle.

Písečtí fandové jistě rádi uvítají svého oblíbence Vladislava Kubeše, jenž u Otavy dlouho úspěšně působil a pomohl v baráži.

V prvním utkání v Hradci se Písek držel a padl až v prodloužení. Domácí vyhráli 2:1. I tentokrát chtějí Písečtí o úspěch po ztrátách s Chomutovem a Ústím bojovat.