Jihočeským házenkářům se o víkendu nedařilo

15:26aktualizováno  15:26
Všechny tři týmy v nejvyšší soutěži házenkářů a házenkářek z jihu Čech o víkendu prohrály. Nedařilo se Jindřichovu Hradci, Písku ani Třeboni.

Ilustrační foto. | foto: Ladislav Němec, MAFRA

Nejvíce mrzí porážka Jindřichova Hradce doma s do té doby posledním Mostem.Je to do značné míry zásluha gólmanky hostů, která zamkla branku a povolila do ní "vstup" jen jednadvaceti střelám.

Hráčky hostů dokázaly navyšovat svůj náskok až na pět branek, v 54. minutě byl stav 18:23.

Až do 12. minuty se hráčky Písku držely svým soupeřkám na dostřel dvou branek. O osm minut později už ale Bratislavanky vedly nad Jihočeškami o pět gólů 11:6 a to především díky Globanové, která přispěla pěti góly.

Druhé utkání házenkářů Třeboně na cizí palubovce se jihočeskému týmu opět nevydařilo. Nováček nejvyšší soutěže si po středeční prohře s Hranicemi spravil chuť a vedení se ujal hned v úvodu prvního poločasu a v 10. minutě vedl nad Třeboňskými již 6:3. Hosté vyrovnali na 8:8, ale pak povolili a domácí se pobízet nenechali.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Filip Vlček se v přípravě na novou sezonu trefil poprvé až v pátém zápase....
Musíme být tvrdší. burcuje budějovický hokejový útočník Vlček

V loňské sezoně patřil k příjemným překvapením v kádru hokejistů Motoru České Budějovice. Z druholigového Písku naskočil Filip Vlček do týmu jednoho z favoritů...  celý článek

Trenér Pardubic Miloš Holaň.
Pardubický kouč má v Budějovicích poslední příležitost zkoušet

Pravděpodobně i čtvrteční výsledek úvodního vzájemného střetnutí s českobudějovickým Motorem v letní přípravě ovlivnil rozhodnutí trenéra Dynama Miloše Holaně...  celý článek

Momentka ze zápasu mezi Hradcem Králové (v bílém) a Českými Budějovicemi.
Čtyři góly Hradci a budějovičtí fotbalisté kralují druhé lize

Kdo v neděli přišel na Střelecký ostrov, určitě nelitoval. V souboji o první místo ve druhé fotbalové lize porazilo domácí Dynamo České Budějovice Hradec...  celý článek