V přípravě hrají hokejisté Českých Budějovic s prvoligovou Třebíčí

9:04aktualizováno  9:04
Hokejisté Českých Budějovic se ve čtvrtek od 17:30 hodin utkají v přípravě doma s prvoligovou Třebíčí. V úterý večer prohráli v hale Kladna v prvním utkání sezony 1:4. Jediný gól hostů vstřelil Pletka.

Kladenský gólman Jan Chábera čelí českobudějovickému útoku. | foto:  Radek Cihla, MAFRA

Hráli v sestavě Kovář (31. Kántor) - Ptáček, Krajnc, Vráblík, Lukačovič, Kolarz, Mikuš, Semrád, Klement - Haider, Mikeska, Sailer -Pletka, Červený, Podlešák - Pšurný, Mertl, Kuchejda - Saidl, Polodna, Marek.

Na utkání nejeli Vydarený, Novák, Langhammer, Gulaš, Květoň, Kašpařík, Martynek, Šimánek a Ferebauer. "Byl to přípravný zápas, ve kterém za nás nastoupilo šest nových beků," sdělil sportovní manažer hokejistů Mountfieldu Josef Zajíc.

"Kladno je na ledě o týden déle. Vletělo na nás, jak je pro něj typické," pravil dále. "Agresivně. Během prvních dvou střídání dalo dva góly." V 11. minutě to bylo 3:0. Ve druhé třetině trefil Mikeska tyč.

"Teď hrajeme první zápas doma a logicky se musíme posunout. Ve všem," řekl. Pokladny dvě a tři v Budvar aréně budou otevřené od 16 hodin. Vstup je 50 korun.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Zbyněk Musiol
Táborský střelec Musiol: Bod z Hradce Králové je příjemný

Útočník Táborska Zbyněk Musiol byl prvním střelcem letočního ročníku druhé ligy. Jeho gól v Hradci Králové stačil na remízu 1:1. V sobotu už se těší na...  celý článek

Budějovický Roman Wermke (vlevo) v souboji o míč s pardubickým Ondřejem Venclem.
Nevycházel s trenéry. Teď Wermke patří mezi budějovické tahouny

Probíhá 75. minuta druholigového fotbalového utkání budějovického Dynama ve Vlašimi. Záložník Roman Wermke mávne na kouče Davida Horejše. „Chci střídat,“...  celý článek

Václav Nedorost trénuje s hokejisty Českých Budějovic.