Hokejisté Českých Budějovic hrají se Zlínem o lepší pozici v první šestce

8:36aktualizováno  8:36
Pokud by i v pátek hokejisté Mountfieldu České Budějovice v extralize vyhráli, mohli by se posunout ze šesté pozice. Posledně se jim povedl zápas v Brně, kde vyhráli 5:2. Předtím venku několikrát nebodovali.

JE TAM! Hokejisté Českých Budějovic oslavují branku v síti Třince. | foto: Slavomír Kubeš, MAFRA

V Budvar aréně jsou silní. Ale Zlín patří mezi týmy, které se snaží dostat do první čtyřky, aby hrály první zápasy čtvrtfinále play-off doma. Je třetí. Mountfield na něj ztrácí pouze čtyři body.

"Výhru v Brně by to chtělo potvrdit," přeje si kouč Mountfieldu František Výborný. "Musíme to ukopat," dodal. Ukopat jako uhrát.

Zlín naposledy v Českých Budějovicích domácí porazili 4:0. Byla to ukázka čisté práce. V první třetině dali vítězové tři góly a v úvodu druhé části přidali čtvrtý. Pak si vývoj utkání pohlídali.

V neděli budou hrát Českobudějovičtí v Praze na ledě Sparty. Pak bude reprezentační přestávka, která skončí 16. února.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jakub Šiřina (vpravo) z Opavy přihrává kolem Chrise Tawiaha (vlevo) z...
Opavští zůstali neporažení, Šiřina je dovedl k výhře na hřišti USK

Basketbalisté Opavy vyhráli v duelu dvou neporažených týmů na palubovce USK Praha 88:70 a po čtyřech zápasech mají dál stoprocentní bilanci. Pražané naopak ve...  celý článek

Václav Calta (vpravo) je kmenovým hráčem sedlčanského oddílu. V Českých...
Z Budějovic až do reprezentace. Ragby vás vtáhne a nepustí, říká Calta

Ragby v Českých Budějovicích je na vzestupu. A Václav Calta je ukázkou toho, že během šesti let se může člověk dostat do reprezentace, i když nikdy nehrál...  celý článek

Českobudějovický trenér Antonín Stavjaňa
Budějovické tápání odnesl kouč, Stavjaňa na jihu Čech skončil

Trenér Antonín Stavjaňa už nevede hokejisty Českých Budějovic. Vedení prvoligového klubu, který se netají postupovými ambicemi, odvolalo čtyřiapadesátiletého...  celý článek

Ztratila jsem kamarádky po porodu. Lze se tomu vyhnout?

Vyšumění přátelství nemusí být jen vaše vina.