Hokejisté Písku vydřeli dva body venku. Teď nastoupí doma s Hradcem

12:00aktualizováno  12:00
Hokejisté Písku vydřeli dva body v utkání v Mostě. V 58. minutě snížil Polodna a v 59. minutě zařídil vyrovnávacím gólem Luňák prodloužení zápasu. V něm dal v poslední minutě gól Němeček na 3:4.

"Do zápasu jsme zase špatně vstoupili. Dostali jsme hloupé góly a museli jsme dotahovat," řekl trenér píseckého týmu Milan Stárek. "Od druhé třetiny už jsme hráli aktivněji, měli jsme dost šancí, ale nedaří se nám je proměňovat."

Dodal, že hosté jsou o to šťastnější, že se jim povedlo výsledek otočit. "Pravdou je, že se k nám přiklonilo i štěstí. Ale minimálně bod jsme si za tenhle výkon určitě zasloužili." Písek otočil zápas, ve kterém vedl Most 3:0.

"Samozřejmě jsme ohromně spokojení. Otočit takovým způsobem zápas z nula tři se nepodaří každý den. Smekám před tím, jak závěr zápasu naši hráči zvládli."

V pondělí hraje Písek doma od 18 hodin s Hradcem Králové. Bude to zápas už 16. kola. I. liga hodně spěchá. Východočeši patří dlouhodobě k lepším týmům I. ligy. Ještě po 6. kole byli letos na čele tabulky.

Jestliže má v někom hradecké mužstvo skutečně pevnou oporu, pak je to brankář Jakub Čech, který chytal i v Táboře a v Mountfieldu. Zatím si vede skvěle.

Písečtí fandové jistě rádi uvítají svého oblíbence Vladislava Kubeše, jenž u Otavy dlouho úspěšně působil a pomohl v baráži.

V prvním utkání v Hradci se Písek držel a padl až v prodloužení. Domácí vyhráli 2:1. I tentokrát chtějí Písečtí o úspěch po ztrátách s Chomutovem a Ústím bojovat.

Autoři:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Budějovický kouč Antonín Stavjaňa udílí pokyny.
Odvolaný Stavjaňa: Teď si trochu odpočinu. Dva roky jsem neměl volno

Spojení České Budějovice - Stavjaňa už od pátku neplatí. Vedení prvoligového hokejového klubu se rozhodlo, že do extraligy má zatím tápající tým dovést jiný...  celý článek

Vítkovický Jakub Prajza (vlevo) se snaží obrat o míč Romana Wermkeho z Českých...
Boj o první místo: Budějovice ve druhé lize vyzvou Opavu

Už od pátého kola spolu bojují o první místo tabulky. Na dálku. Dnes se střetnou ve vzájemném souboji. Šlágr druhé ligy se bude hrát na Střeleckém ostrově v...  celý článek

Brankář Jindřich Staněk ve sportovní soupravě Evertonu
Staněk hájí branku Českých Budějovic i reprezentace do 21 let

Pochází ze Strakonic. Fotbal se od 10 let učil v pražské Spartě a v sedmnácti se přesunul do anglického Evertonu. Dnes je prvním brankářem české reprezentace...  celý článek