Kladenský gólman Jan Chábera čelí českobudějovickému útoku.

Kladenský gólman Jan Chábera čelí českobudějovickému útoku. | foto: Radek Cihla, MAFRA

V přípravě hrají hokejisté Českých Budějovic s prvoligovou Třebíčí

• 0
Hokejisté Českých Budějovic se ve čtvrtek od 17:30 hodin utkají v přípravě doma s prvoligovou Třebíčí. V úterý večer prohráli v hale Kladna v prvním utkání sezony 1:4. Jediný gól hostů vstřelil Pletka.

Hráli v sestavě Kovář (31. Kántor) - Ptáček, Krajnc, Vráblík, Lukačovič, Kolarz, Mikuš, Semrád, Klement - Haider, Mikeska, Sailer -Pletka, Červený, Podlešák - Pšurný, Mertl, Kuchejda - Saidl, Polodna, Marek.

Na utkání nejeli Vydarený, Novák, Langhammer, Gulaš, Květoň, Kašpařík, Martynek, Šimánek a Ferebauer. "Byl to přípravný zápas, ve kterém za nás nastoupilo šest nových beků," sdělil sportovní manažer hokejistů Mountfieldu Josef Zajíc.

"Kladno je na ledě o týden déle. Vletělo na nás, jak je pro něj typické," pravil dále. "Agresivně. Během prvních dvou střídání dalo dva góly." V 11. minutě to bylo 3:0. Ve druhé třetině trefil Mikeska tyč.

"Teď hrajeme první zápas doma a logicky se musíme posunout. Ve všem," řekl. Pokladny dvě a tři v Budvar aréně budou otevřené od 16 hodin. Vstup je 50 korun.